petak, 23.10.2020
Pogledajte NOVI tvhr.net ovdje
  HTV1 HTV2 RTL NOVA TV
u
j
u
t
r
o
6.10  TV Kalendar
6.30  Dobro jutro, Hrvatska
7.00  Vijesti
9.00  Vijesti
9.11  Dobro jutro, Hrvatska
10.00  Vijesti
10.19  Gorski spašavatelji (5), telenovela (12) (9/12), Die Bergretter 5
11.07  Riječ i život: Spomen na mrtve i molitva svim svetima
11.40  TV Kalendar (R)
6.34  Ro-Ro-Rođendan (R)
6.37  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (19/80) (R)
6.48  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (20/80) (R)
7.00  Juhuhu (R)
7.01  Juhuhu
7.03  Pjesmice i brojalice: Tijelo (R)
7.05  Juhuhu
7.07  Vrtuljići, crtana serija (36/50) (R)
7.18  Juhuhu
7.19  Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (40/52) (R)
7.31  Superteta: Klupko prijateljstva (R)
7.37  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić
7.45  Hu Hu pjesma: Poplava
7.46  Juhuhu
7.48  Mišo i Robin: Velika utrka (R)
7.53  Juhuhu (R)
7.54  Juhuhu
7.57  Ro-Ro-Rođendan (R)
7.59  Profesor Baltazar (4) (16/20) (R)
8.04  Njama, njam: Patlidžan (R)
8.10  Juhuhu
8.12  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (19/80) (R)
8.23  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (20/80) (R)
8.35  Juhuhu
8.36  Ro-Ro-Rođendan (R)
8.39  Pepa praščić, crtana serija (15/52) (R)
8.44  Hej Dagi, crtana serija (15/51) (R)
8.51  Ne-Ne, crtana serija (47/52) (R)
8.58  Medo Grizli i male napasti, crtana serija (19/78) (R)
9.06  Nella viteška princeza, crtana serija (7/40) (R), Nella The Princess Knight (1)
9.29  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
9.36  Hu Hu pjesma: Poplava (R)
9.37  Alvin i vjeverice (2), crtana serija (21/52)
9.49  Ro-Ro-Rođendan (R)
9.52  Juhuhu (R)
9.55  Učitelj Kees, crtana serija (20/24) (R), Mister Twister
10.22  Detektivi za životinje, dokumentarna serija za djecu (10/13) (R), Heroes With A Tail
10.47  Cesarica - HIT rujna
10.52  Mačji planet: Devon rex, dokumentarna serija (5/8) (R), Planet Of The Cats / Planeta Košek
11.24  Veterinar Engel (2), serija (12) (9/13) (R), Tierarzt Dr. Engel 2
6.20  RTL Direkt (R), informativna emisija
7.00  Pustolovine braće Kratt (R), animirana serija (S1E38/40)
7.25  Pustolovine braće Kratt, animirana serija (S1E39/40)
7.55  TV prodaja
8.10  Smrt u raju (R), kriminalistička serija (S4E1/8)
9.20  TV prodaja
9.35  Cobra 11 (R), akcijska serija (S23E6/20)
10.35  Lovci na nekretnine: Dvoboj, lifestyle emisija (S1E1/6)
11.35  Potraga za otokom, lifestyle emisija (S3E6/16)
6.15  Timon i Pumbaa, animirana serija S1 E21/25
6.40  Robocar Poli, animirana serija R
6.50  Robocar Poli, animirana serija S4 E1/26
7.05  Pleme Monchhichi, animirana serija S1 E4/26
7.15  Samo ti pričaj, igrana serija S1 E8/40 R
8.05  Zauvijek susjedi, igrana serija S1 E36/100 R
8.40  Zauvijek susjedi, igrana serija S1 E37/100 R
9.15  TV izlog, razno
9.30  IN magazin, zabavni program R
10.25  TV izlog, razno
10.40  Gulperi, igrana serija S1 E24 (12) R
11.40  Samo ti pričaj, igrana serija S1 E9/40
p
o
p
o
d
n
e
12.00  Dnevnik 1
12.15  Sport
12.18  Vrijeme
12.30  Diva, telenovela (12) (90/130), Totalmente Demais
13.22  Dr. Oz (9), talk-show (12) (25/160), The Dr. Oz Show 9
14.10  Normalan život
15.06  Najveće svjetske planine - Mont Blanc, dokumentarna serija (3/4) (R), World's Greatest Mountains
15.55  Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (2), serija (12) (5/10) (R), Shakespeare And Hathaway 2
12.13  EBU: Mediteranska kuhinja Trish Deseine, dokumentarna serija (1/6), Ebu: Trish's Mediterranean Kitchen
12.38  Cesarica - HIT rujna
12.45  EBU: Mediteranska kuhinja Trish Deseine, dokumentarna serija (2/6), Ebu: Trish's Mediterranean Kitchen
13.16  Mala ubojstva Agathe Christie: Zašto nisu pitali Martina?, film
14.52  Cesarica - HIT rujna
15.00  Tajne divljeg cvijeća: Visoko na planini, dokumentarna serija (5/6), Secrets Of Wild Flowers / Les Secrets Des Fleurs Sauvages
12.00  Potraga za otokom, lifestyle emisija (S3E7/16)
12.30  Glas srca, romantična dramska serija (S6E9/11)
13.25  Smrt u raju, kriminalistička serija (S4E2/8)
14.30  Cobra 11, akcijska serija (S23E7/20)
15.35  Život na vagi - nova sezona (R), natjecateljska emisija (S5E5/37)
12.30  Zauvijek susjedi, igrana serija S1 E38/100
13.05  Zauvijek susjedi, igrana serija S1 E40/100
13.45  Farma More i Maslina, reality S7 E12 (12) R
14.00  Vijesti Nove TV, informativni program
14.15  Farma More i Maslina, reality S7 E12 (12) R
15.00  Kud puklo da puklo, igrana serija S1 E150/171 R
p
r
e
d
v
e
č
e
r
16.41  TV Kalendar (R)
17.00  Vijesti u 17
17.14  Vrijeme
17.15  HAK - promet info
17.20  Kod nas doma
18.11  Potjera (950) (R)
19.00  Dnevnik 2
19.48  Sport
16.00  Regionalni dnevnik
16.44  Konji Rusije: Zima na Kavkazu i u Jakutiji, dokumentarna serija (5/5), Russia's Horses
17.39  Bitange i princeze (5), humoristična serija (12) (24/24)
18.11  Cesarica - HIT rujna
18.17  Šlep šou: Elemental (16/24) (R)
19.02  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
19.10  Hu Hu pjesma: Poplava (R)
19.11  Alvin i vjeverice (2), crtana serija (21/52)
19.23  Cesarica - HIT rujna
19.30  POPROCK.HR
16.30  RTL Vijesti, informativna emisija
16.50  Život na vagi - nova sezona (R), natjecateljska emisija (S5E5/37)
17.10  Večera za 5 na selu - nova sezona, kulinarski show (S2E69/65)
18.30  RTL Danas, informativna emisija
19.40  RTL Sport, informativna emisija
19.55  RTL Vrijeme, informativna emisija
16.00  Dar Mar, igrana serija S1 E12 R
17.00  Vijesti Nove TV, informativni program
17.30  IN magazin, zabavni program
18.20  Gulperi, igrana serija S1 E25 (12)
19.15  Dnevnik Nove TV, informativni program
n
a
v
e
č
e
r
20.00  Vrijeme
20.10  Tri plakata izvan grada, film
22.08  5.com s Danielom: Ratko Rudić i Sanja Doležal, zabavni talk show
23.10  Dnevnik 3
23.25  Sport
23.29  Vrijeme (R)
23.31  Vijesti iz kulture
23.44  Sljedbenik, film
20.05  Serengeti: Sudbina, dokumenarna serija (1/6), Serengeti
21.00  Endeavour, mladi Morse (6), serija (12) (2/4), Endeavour 6
22.36  Nezaboravljeni (3), serija (12) (1/6), Unforgotten 3
23.25  Nezaboravljeni (3), serija (12) (2/6), Unforgotten 3
20.00  Večera za 5 na selu - nova sezona, kulinarski show (S2E70/65)
21.10  Život na vagi - nova sezona, natjecateljska emisija (S5E6/37)
22.30  Armageddon, film
20.30  Kud puklo da puklo, igrana serija S1 E151/171
21.30  Kud puklo da puklo, igrana serija S1 E152/171
22.20  Farma More i Maslina, reality S7 E13 (12)
23.15  Kako uloviti neženju?, film
n
a
k
o
n

p
o
n
o
ć
i
1.31  Najveće svjetske planine - Mont Blanc, dokumentarna serija (3/4) (R), World's Greatest Mountains
2.15  Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (2), serija (12) (5/10) (R)
3.01  Dr. Oz (9), talk-show (12) (25/160)
3.44  Dnevnik 3 (R)
3.59  Vijesti iz kulture (R)
4.07  Konji Rusije: Zima na Kavkazu i u Jakutiji, dokumentarna serija (5/5)
4.58  Skica za portret (R)
5.02  Dnevnik 2 (R)
5.51  Diva, telenovela (12) (90/130)
0.16  Mala ubojstva Agathe Christie: Zašto nisu pitali Martina?, film
1.50  Noćni glazbeni program - Spotovi
4.43  Noćni glazbeni program: Zvonko Somboru (2013.) (R)
5.47  Regionalni dnevnik (R)
1.45  Zločinački umovi, kriminalistička dramska serija (S11E11)
2.40  Zločinački umovi, kriminalistička dramska serija (S11E12)
3.30  Zločinački umovi, kriminalistička dramska serija (S11E13)
4.55  RTL Danas (R), informativna emisija
1.00  Prizivanje 2, film
3.20  Samo ti pričaj, igrana serija R
4.00  Astro savjetnik, astro show (18)
4.50  Kraj programa
4.55  Aladdin, film