srijeda, 27.01.2021
Pogledajte NOVI tvhr.net ovdje
  HTV1 HTV2 RTL NOVA TV
u
j
u
t
r
o
6.14  TV kalendar
6.30  Dobro jutro, Hrvatska
7.00  Vijesti
9.00  Vijesti
9.11  Dobro jutro, Hrvatska
10.00  Vijesti
10.18  Gorski spašavatelji (10), telenovela (12) (11/14), Die Bergretter 10
11.05  Eko zona
11.30  Informativka: Samostalni umjetnici (R)
11.39  TV kalendar (R)
6.32  Ro-Ro-Rođendan (R)
6.35  Jingle Loptanje (R)
6.36  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (32/80) (R)
6.47  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (33/80) (R)
6.59  Juhuhu (R)
7.00  Juhuhu (R)
7.01  Pjesmica Pusa (R)
7.02  Jingle Spavanje (R)
7.03  Juhuhu (R)
7.04  Teletubbyji, animirana serija (56/60)
7.16  Juhuhu (R)
7.17  Šašavi hotel, crtana serija (32/52) (R)
7.29  Superteta: Kostimi (R)
7.35  Ro-Ro-Rođendan (R)
7.37  Jingle Loptanje (R)
7.38  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
7.45  Hu Hu pjesma: Poplava (R)
7.47  Juhuhu (R)
7.48  Mišo i Robin: Lubenica (R)
7.53  Juhuhu (R)
7.54  Juhuhu (R)
7.56  Pjesmica Pusa (R)
7.57  Jingle Spavanje (R)
7.58  Bitz i Bob, crtana serija (7/44) (R), Bitz And Bob
8.09  Ro-Ro-Rođendan (R)
8.11  Jingle Loptanje (R)
8.12  Juhuhu (R)
8.13  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (32/80) (R)
8.26  Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (33/80) (R)
8.38  Juhuhu (R)
8.40  Pjesmica Pusa (R)
8.41  Jingle Spavanje (R)
8.42  Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (2), crtana serija (8/13) (R)
8.48  Zvrko ide u čudosvijet, crtana serija (48/52)
8.59  Šašavi hotel, crtana serija (32/52) (R)
9.10  Medo Grizli i male napasti, crtana serija (10/78) (R)
9.17  Ro-Ro-Rođendan (R)
9.19  Jingle Loptanje (R)
9.20  Psići u ophodnji (3), crtana serija (7/26) (R)
9.44  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
9.52  Hu Hu pjesma: Poplava (R)
9.53  Alvin i vjeverice (3), crtana serija (35/52)
10.04  Pjesmica Pusa (R)
10.06  Jingle Spavanje (R)
10.09  Vlak dinosaura (1), serija za djecu (7/40)
10.36  Juhuhu (R)
10.37  Juhuhu (R)
10.40  Hans Krása: Brundibar, dječja opera - u povodu obilježavanja Međunarodnog dana sjećanja na žrtve holokausta
11.28  Munch (1), serija (12) (6/8), Munch 1
8.05  RTL Direkt (R), informativna emisija
8.40  Yakari (R), animirana serija (S1E3)
8.55  Yakari (R), animirana serija (S1E4)
9.05  Yakari, animirana serija (S1E5)
9.20  Yakari, animirana serija (S1E6)
9.35  TV prodaja
9.50  Cobra 11 (R), akcijska serija (S19E13/16)
10.45  TV prodaja
11.00  Cobra 11 (R), akcijska serija (S19E14/16)
11.55  Kupuj i prodaj, lifestyle emisija (S2E15/26)
6.10  Aladdin, animirana serija S1 E5/78
6.35  Lilo & Stitch, animirana serija S1 E31/39
6.55  Samo ti pričaj, igrana serija S1 E37/40 R
7.00  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E59/80 R
7.30  TV izlog, razno
7.45  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E59/80 R
8.15  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E64/80 R
8.50  TV izlog, razno
9.05  IN magazin, zabavni program R
9.10  TV izlog, razno
10.00  TV izlog, razno
10.15  Gulperi, igrana serija S1 E87 (12) R
11.15  Ambasadorova kći, igrana serija S1 E17 R
p
o
p
o
d
n
e
12.00  Dnevnik 1
12.14  Sport
12.18  Vrijeme
12.27  Život vrijedan življenja, telenovela (12) (23/120), Bom Sucesso
13.18  Dr. Oz (9), talk-show (12) (90/160), The Dr. Oz Show 9
14.00  Bajkovita Hrvatska: Đurđevački pijesci - Đurđevac
14.10  Potrošački kod (R)
14.36  Pogled preko granice - Hrvati u BiH
15.05  Tajna služba Davida Jasona, dokumentarna serija (1/3), David Jason's Secret Service
15.57  Detektiv Murdoch (11), serija (12) (13/18) (R), Murdoch Mysteries 11
12.25  Klimatske promjene: Činjenice, dokumentarni film (12) (1/2), Climate Change: The Facts
13.21  Hrabro srce Irene Sendler, film
14.55  Vaš savršeni dom (2), dokumentarna serija (3/6), Your Home Made Perfect 2
12.55  Lovci na nekretnine, lifestyle emisija (S7E20/26)
13.45  Spasilačka služba Bondi, dokumentarna serija (S8E11/15)
14.10  Spasilačka služba Bondi, dokumentarna serija (S8E12/15)
14.35  MacGyver (R), akcijska serija (S1E12/22)
15.25  MacGyver, akcijska serija (S1E13/22)
13.00  Samo ti pričaj, igrana serija S1 E38/40
13.40  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E65/80
14.00  Vijesti Nove TV, informativni program
14.10  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E65/80
14.35  Zauvijek susjedi, igrana serija S2 E72/80
15.05  Lud, zbunjen, normalan, igrana serija S10 E10/48
p
r
e
d
v
e
č
e
r
16.42  TV kalendar
17.00  Vijesti u 17
17.14  Vrijeme
17.15  HAK - promet info
17.20  Kod nas doma
18.10  Potjera
18.57  Vrijeme
19.00  Dnevnik 2
19.50  Sport
16.00  Regionalni dnevnik
16.45  Razmišljaj poput životinje, film
17.39  'Ko te šiša (2), humoristična serija (19/20)
18.10  Naši dani - priče o hrvatskom rocku, dokumentarna serija (9/10) (R)
19.05  Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Odvodić (R)
19.13  Hu Hu pjesma: Poplava (R)
19.15  Alvin i vjeverice (3), crtana serija (35/52)
19.30  POPROCK.HR
16.20  Cobra 11, akcijska serija (S19E13/16)
16.30  RTL Vijesti, informativna emisija
16.55  Cobra 11, akcijska serija (S19E13/16)
17.35  Cobra 11, akcijska serija (S19E14/16)
18.30  RTL Danas, informativna emisija
19.25  RTL Sport, informativna emisija
19.35  RTL Vrijeme, informativna emisija
19.45  Vrijeme je za rukomet: SP - Egipat 2021., emisija iz studija uživo
16.00  Kud puklo da puklo, igrana serija S2 E47/179 R
17.00  Vijesti Nove TV, informativni program
17.30  IN magazin, magazinska emisija
18.15  Gulperi, igrana serija S1 E88 (12)
19.15  Dnevnik Nove TV, informativni program
n
a
v
e
č
e
r
20.00  Vrijeme
20.03  Loto 7
20.10  Romano Bolković - 1 na 1: Prof.dr. Miro Jakovljević, talk show
20.55  Loto 7 - izvještaj
20.59  Kako prekinuti šutnju u sportu?, film
22.00  Otvoreno
22.51  Dnevnik 3
23.06  Sport
23.12  Vrijeme (R)
23.16  Vijesti iz kulture
23.27  Tajna služba Davida Jasona, dokumentarna serija (1/3), David Jason's Secret Service
20.05  Vrtoglavi iznos, film
21.00  Schindlerova lista, američki film (15) (1993.) (R), Schindler's List (1995)
20.30  SP u rukometu: Norveška - Španjolska, prijenos
22.10  Vrijeme je za rukomet: SP - Egipat 2021., emisija iz studija uživo
22.30  RTL Direkt, informativna emisija
23.10  Jedini preživjeli, dramska serija (S1E11/21)
20.30  Kud puklo da puklo, igrana serija S2 E48/179
21.30  Ambasadorova kći, igrana serija S1 E18
23.15  Večernje vijesti, informativni program
23.40  Nešto posuđeno, film
n
a
k
o
n

p
o
n
o
ć
i
0.17  Istrage prometnih nesrecća (R)
0.44  Detektiv Murdoch (11), serija (12) (13/18) (R)
1.27  Dr. Oz (9), talk-show (12) (90/160)
2.09  Dnevnik 3 (R)
2.25  Vijesti iz kulture (R)
2.34  Razmišljaj poput životinje, film
3.25  Karipski cvijet, telenovela (12) (78/120) (R)
4.09  Eko zona (R)
4.34  Dnevnik 2 (R)
5.24  Život vrijedan življenja, telenovela (12) (23/120)
0.12  Zakon i red: Odjel za žrtve (20), serija (12) (12/24), Law And Order: Special Victims Unit 20
0.57  Posljednja truba, serija (12) (3/6) (R), The Last Post
1.50  Nezaboravljeni (2), serija (12) (3/6) (R)
2.35  Kronplatz: Svjetski skijaški kup - veleslalom (ž), snimka
3.36  Noćni glazbeni program - Spotovi
5.13  Knjiga ili život
5.47  Regionalni dnevnik (R)
0.05  Privatni detektivi, kriminalistička dramska serija (S2E1/18)
1.00  Žene ubojice, dokumentarno-kriminalistička serija (S15E3)
1.45  Žene ubojice, dokumentarno-kriminalistička serija (S15E4)
2.25  RTL Danas (R), informativna emisija
3.30  RTL Sport (R), informativna emisija
3.40  RTL Vrijeme (R), informativna emisija
1.50  Policijska akademija 3: Ponovno u školi, film
3.10  Lucifer, igrana serija S3 E9/26 (12)
3.50  Lucifer, igrana serija S3 E10/26 (12)
4.30  Astro savjetnik, astro show (18)
5.30  Kraj programa
5.35  Dnevnik Nove TV, informativni program R