petak, 24.01.2020
Pogledajte NOVI tvhr.net ovdje
  HTV1 HTV2 RTL NOVA TV
u
j
u
t
r
o
6.34  TV kalendar
6.55  Dobro jutro, Hrvatska
7.00  Vijesti
9.00  Vijesti
9.11  Dobro jutro, Hrvatska
10.00  Vijesti
10.10  Dobro jutro, Hrvatska
10.19  Gorski liječnik (10), serija (12) (16/16) (R), Bergdoktor 10
11.09  Riječ i život: Roditelj - odgojitelj
11.43  TV kalendar (R)
6.01  Regionalni dnevnik (R)
6.45  Vrtuljići, crtana serija (13/50) (R)
6.56  Vrtuljići, crtana serija (14/50) (R)
7.08  Juhuhu
7.10  Pjesmice i brojalice: Zeko i potočić (R)
7.12  Juhuhu
7.14  Rita i krokodil, crtana serija (23/26) (R)
7.19  Rita i krokodil, crtana serija (24/26) (R)
7.24  Juhuhu
7.26  Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (1/52) (R)
7.37  Ručice čarobnice: Uprljana čarapica (R)
7.43  TV vrtić: Ronijeva baka (R)
7.55  Juhuhu
7.56  Zmajić Kokos, crtana serija (4/52)
8.08  Juhuhu
8.11  Mišo i Robin: Novi prijatelj (R)
8.16  Njama, njam: Paprika (R)
8.21  Juhuhu
8.23  Vedranovi velikani:Zvonimir i Borna Kasalo (R)
8.33  Juhuhu
8.34  Laboratorij na kraju svemira: Vulkan (R)
8.43  Pepa Praščić, crtana serija (31/52) (R)
8.48  Pepa Praščić, crtana serija (32/52) (R)
8.53  Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (36/52) (R)
9.07  Hej Dagi, serija za djecu (19/51)
9.14  Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (19/26)
9.21  Nella, viteška princeza - crtana serija (4/40) (R), Nella The Princess Knight (1)
9.44  Alvin i vjeverice, crtana serija (5/52) (R)
9.55  Alvin i vjeverice, crtana serija (6/52) (R)
10.08  Anadroidi (2), igrana serija za djecu (7/13), Annedroids 2
10.32  David Attenborough: Čuda prirode (3), serija za djecu (1/6) (R), David Attenborough's Natural Curiosities 3
11.00  Otok ljubimaca (1), dokumentarna serija (4/6), Pet Island 1
11.31  Heartland (11), serija (12) (14/18), Heartland 11
6.55  RTL Direkt (R), informativna emisija
7.30  Slugterra (R), animirana serija (S1E6/39)
7.55  Slugterra, animirana serija (S1E7/39)
8.20  Lovci na nekretnine kod kuće (R), lifestyle emisija
9.10  TV prodaja
9.25  Horvatovi (R), obiteljska humorna dramska serija (S1E69/70)
10.20  TV prodaja
10.35  Cobra 11 (R), akcijska serija (S17E6/16)
11.35  TV prodaja
11.55  Lovci na nekretnine: Dvoboj, lifestyle emisija (S2E6/6)
6.05  Aladdin, Animirana serija
6.25  Timon i Pumba, Animirana serija
6.50  Lilo & Stitch, Animirana serija
7.10  Zaboravljeni slučaj, Igrana serija
8.00  Zaboravljeni slučaj, Igrana serija
8.50  Samo ti pričaj, Igrana serija
9.35  TV izlog, Razno
9.50  Azra, Igrana serija
11.25  Ljubav osvetnika, Igrana serija
p
o
p
o
d
n
e
12.00  Dnevnik 1
12.15  Sport
12.18  Vrijeme
12.30  Divlja zemlja, telenovela (12) (37/70), En Tierras Salvajes
13.19  Dr. Oz (8), talk-show (12) (91/160), Dr. Oz Show 8
14.04  Normalan život
15.00  Dobar dan, Hrvatska
15.54  Agatha Raisin (1A), serija (12) (2/2), Agatha Raisin The Quiche Of Death
12.16  Izradi sam: Kućica za mačke (35/45) (R)
12.27  Nećemo reći mladenki (11), dokumentarna serija (12) (5/12) (R)
13.14  Istina ili mit: Žena ne može zatrudnjeti za vrijeme mjesečnice (28/60) (R)
13.25  Obuka za mladenke, film
15.00  Velika Britanija iz zraka: Sjeverna Engleska, dokumentarna serija (2/4), Aerial Britain
12.50  Grand designs, lifestyle emisija (S12E10/10)
13.45  Glas srca, romantična dramska serija (S2E1/10)
14.35  Cobra 11, akcijska serija (S17E7/16)
15.35  Horvatovi, obiteljska humorna dramska serija (S1E70/70)
12.25  IN magazin, Zabavni program
13.20  Nad lipom 35, Zabavni program
14.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
14.15  Nad lipom 35, Zabavni program
14.45  Zauvijek susjedi, Igrana serija
15.25  Zauvijek susjedi, Igrana serija
p
r
e
d
v
e
č
e
r
16.43  TV kalendar (R)
17.00  Vijesti u 17
17.14  Vrijeme
17.15  HAK - promet info
17.21  Kod nas doma
18.10  Potjera (R)
19.00  Dnevnik 2
19.44  Vrijeme
19.47  Tema dana
16.00  Regionalni dnevnik
16.43  Puls, reportaža
17.00  Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija
17.20  Budimpešta: EP u vaterpolu (M): Španjolska - Hrvatska, prijenos polufinala
18.40  Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija
18.50  Budimpešta: EP u vaterpolu (M): Crna Gora - Mađarska, prijenos polufinala
16.30  RTL Vijesti, informativna emisija
16.55  Vrijeme je za rukomet: EP - Švedska, Austrija i Norveška 2020., emisija iz studija uživo
17.55  EP u rukometu: Hrvatska - Norveška, prijenos
19.45  RTL Danas, informativna emisija
16.00  Drugo ime ljubavi, Igrana serija
17.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
17.30  IN magazin, Zabavni program
18.20  Ljubav osvetnika, Igrana serija
19.15  Dnevnik Nove TV, Informativni program
n
a
v
e
č
e
r
20.05  Odmetnici, film
21.52  5.com s Danielom: Vlado Kalember i Goran Navojec, zabavni talk show
22.48  Dnevnik 3
23.03  Sport
23.08  Vrijeme
23.10  Vijesti iz kulture
23.23  Gospodin Holmes, film
20.10  Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija
20.30  67. Zagrebački festival, prijenos
22.35  Kiri, serija (12) (3/4), Kiri
23.27  Kiri, serija (12) (4/4), Kiri
20.20  EP u rukometu: Španjolska - Slovenija, prijenos
22.10  Vrijeme je za rukomet: EP - Švedska, Austrija i Norveška 2020., emisija iz studija uživo
22.35  Konan Barbarin, film
20.20  Azra, Igrana serija
23.00  Za sve je kriva svekrva, film
n
a
k
o
n

p
o
n
o
ć
i
1.06  Jamestown (1), serija (12) (5/8) (R)
1.53  Dr. Oz (8), talk-show (12) (91/160)
2.35  Dnevnik 3 (R)
2.50  Sport (R)
2.53  Vijesti iz kulture (R)
3.01  Imperij, telenovela (12) (29/170) (R)
3.45  Voli me zauvijek, telenovela (12) (131/142) (R)
4.27  Voli me zauvijek, telenovela (12) (132/142) (R)
5.10  Dnevnik 2 (R)
5.52  Divlja zemlja, telenovela (12) (37/70)
0.19  Obuka za mladenke, film
1.52  POPROCK.HR
2.22  Noćni glazbeni program - Spotovi
5.26  Noćni glazbeni program: Prvi, s glazbom - Marjane, naš Marjane
5.49  Regionalni dnevnik (R)
1.00  Druga strana vrata, film
2.50  RTL Danas (R), informativna emisija
1.00  Rat profesora, film
2.35  Zaboravljeni slučaj, Igrana serija
3.20  Zaboravljeni slučaj, Igrana serija
4.05  Astro savjetnik, Astro show
5.00  Kraj programa
5.05  Dnevnik Nove TV, Informativni program