srijeda, 20.11.2019
Pogledajte NOVI tvhr.net ovdje
  HTV1 HTV2 RTL NOVA TV
u
j
u
t
r
o
6.34  TV kalendar
6.55  Dobro jutro, Hrvatska
7.00  Vijesti
9.00  Vijesti
9.11  Dobro jutro, Hrvatska
10.00  Vijesti
10.13  Anne od Zelenih zabata (1), serija (5/13), Anne Of Green Gables - Anne Of Avonlea (The Sequel)
11.17  Eko zona
11.43  TV kalendar (R)
6.39  Edo i Medo, crtana serija (11/26) (R)
6.49  Edo i Medo, crtana serija (12/26) (R)
6.58  Juhuhu (R)
7.00  Pjesmice i brojalice: Jež (R)
7.02  Juhuhu (R)
7.03  Miru Miru, crtana serija (41/50) (R)
7.08  Miru Miru, crtana serija (42/50) (R)
7.13  Juhuhu (R)
7.15  Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (40/52) (R)
7.26  EBU Međunarodni dan djeteta 2019.
7.27  Ninin kutak za male: Gusjenice od kutije za jaja (R)
7.34  TV vrtić: Detektiv (R)
7.44  UNICEF - Prava s Ruby i Jackom
7.47  Juhuhu (R)
7.48  Tomica i prijatelji (2), crtana serija (54/58) (R)
7.59  Juhuhu (R)
8.01  Mišo i Robin: Predstava (R)
8.06  EBU Međunarodni dan djeteta 2019. (R)
8.07  Njama, njam: Rajčica (R)
8.13  Juhuhu (R)
8.14  Vedranovi velikani: Dea Cega (R)
8.24  Juhuhu (R)
8.25  Laboratorij na kraju svemira: Povećalo (R)
8.34  EBU Međunarodni dan djeteta 2019. (R)
8.35  Ernest i Celestina, film
8.48  Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (32/52)
8.59  EBU Međunarodni dan djeteta 2019. (R)
9.00  Andyjeve dinosaurske pustolovine, dokumentarna serija za djecu (3/20) (R)
9.17  Gladijatorska akademija, crtana serija (24/26) (R)
9.41  Alvin i vjeverice, crtana serija (13/52)
9.52  Alvin i vjeverice, crtana serija (14/52)
10.04  Plesna akademija (2), serija za djecu (12/26), Dance Academy
10.33  Vučja krv (4), serija za mlade (12) (7/12) (R), Wolfblood 4
11.00  Luka i prijatelji: Što je vrijeme? (R)
11.30  Heartland (9), serija (12) (6/18), Heartland 9
6.00  RTL Direkt (R), informativna emisija
6.35  Infinity Nado (R), animirana serija (S1E35/26)
7.00  Infinity Nado, animirana serija (S1E36/26)
7.25  TV prodaja
7.40  Lovci na nekretnine (R), lifestyle emisija (S7E8/26)
8.35  TV prodaja
8.50  Cobra 11 (R), akcijska serija (S19E9/16)
9.50  TV prodaja
10.10  Horvatovi (R), obiteljska humorna dramska serija (S1E22/70)
11.10  Lovci na nekretnine, lifestyle emisija (S7E9/26)
6.15  Aladdin, Animirana serija
6.40  Talking Tom i prijatelji, Animirana serija
6.50  44 Cats: Ekipa malih maca, Animirana serija
7.00  Legende sutrašnjice, Igrana serija
7.55  Nad lipom 35, Zabavni program
9.05  TV izlog, Razno
9.20  Zauvijek susjedi, Igrana serija
10.00  Crni biser, Igrana serija
10.55  IN magazin, Zabavni program
11.50  Nad lipom 35, Zabavni program
p
o
p
o
d
n
e
12.00  Dnevnik 1
12.14  Sport
12.17  Vrijeme
12.28  Karipski cvijet, telenovela (12) (112/120), Flor Do Caribe
13.18  Dr. Oz (8), talk-show (12) (47/150), The Dr. Oz Show 8
14.05  Potrošački kod (R)
14.30  Pogled preko granice - Hrvati u BIH
15.00  Dobar dan, Hrvatska
15.50  Korak do neba (3), serija (12) (19/20), Un Passo Dal Cielo 3
12.15  Cesarica - HIT listopada
12.25  Renovacija na prepad (1): Dnevni boravak Rangelovih, dokumentarna serija (4/8), Renovation Raiders
13.14  Moj život kao Tikvica, film
14.19  Cesarica - HIT listopada
14.25  Povratak irskoj kuhinji (4), dokumentarna serija (7/7) (R), Donal Skehan - Kitchehero 4 Rediscovering The Irish Kitchen
14.55  Nepoznati kineski predjeli: Xinjiang: moderna oaza, dokumentarna serija (3/3), China's Secret Lands
15.48  Cesarica - HIT listopada
12.05  Žene vojnika, dramska serija (S2E6/19)
13.00  Cobra 11, akcijska serija (S19E10/16)
14.00  Horvatovi, obiteljska humorna dramska serija (S1E23/70)
15.00  Tri, dva, jedan - kuhaj! (R), kulinarski show (S7E18/37)
12.55  Zauvijek susjedi, Igrana serija
13.40  Ženim sina?, Zabavni program
14.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
14.10  Ženim sina?, Zabavni program
15.00  Na granici, Igrana serija
p
r
e
d
v
e
č
e
r
16.42  Bez računa se ne računa, izvlačenje
17.00  Vijesti u 17
17.14  Vrijeme
17.15  HAK - promet info
17.19  Kod nas doma
18.07  Potjera
18.45  Najava
19.00  Dnevnik 2
19.44  Vrijeme
19.47  Tema dana
19.59  Loto 7
16.00  Regionalni dnevnik
16.43  Tajni život zoološkoga vrta (3), dokumentarna serija (2/7), The Secret Life Of The Zoo 3
17.31  Cesarica - HIT listopada
17.40  Tenis, Davis cup: Hrvatska - Španjolska, emisija
18.04  Tenis, Davis cup: Hrvatska - Španjolska, prijenos
16.30  RTL Vijesti, informativna emisija
16.55  Tri, dva, jedan - kuhaj!, kulinarski show
17.00  Život na vagi (R), natjecateljska emisija (S4E23/37)
18.30  RTL Danas, informativna emisija
16.00  Drugo ime ljubavi, Igrana serija
17.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
17.30  IN magazin, Zabavni program
18.20  Crni biser, Igrana serija
19.15  Dnevnik Nove TV, Informativni program
n
a
v
e
č
e
r
20.04  Kultura s nogu
20.32  Destinacija: Hrvatska, emisija o turizmu
21.00  SAD - Život u strogo čuvanom zatvoru, film
21.59  Otvoreno
22.53  Dnevnik 3
23.08  Sport
23.14  Vrijeme
23.16  Vijesti iz kulture
23.29  Josephine Baker - Prva crnačka ikona, dokumentarni film (R), Josephine Baker, The Story Of An Awakening / Josephine Baker, Premiere Icone Noire
23.47  Amerikanci (3), serija (15) (4/13), The Americans 3
20.00  Život na vagi, natjecateljska emisija (S4E24/37)
21.15  Tri, dva, jedan - kuhaj!, kulinarski show (S7E19/37)
22.15  RTL Direkt, informativna emisija
23.00  Tri, dva, jedan - kuhaj!, kulinarski show (S7E19/37)
23.45  Žene ubojice, dokumentarno-kriminalistička serija (S14E13)
20.20  Na granici, Igrana serija
21.20  Drugo ime ljubavi, Igrana serija
22.15  Ženim sina?, Zabavni program
23.20  Večernje vijesti, Informativni program
23.45  Anđeli i demoni, film
n
a
k
o
n

p
o
n
o
ć
i
0.28  Nestanak (2), serija (12) (7/8) (R)
1.29  Dr. Oz (8), talk-show (12) (47/150)
2.13  Dnevnik 3
2.28  Sport (R)
2.31  Vijesti iz kulture (R)
2.39  Tajni život zoološkoga vrta (3), dokumentarna serija (2/7)
3.25  Bijela robinja, telenovela (12) (43/62) (R)
4.06  Voli me zauvijek, telenovela (12) (80/142) (R)
4.49  Skica za portret (R)
5.05  Dnevnik 2 (R)
5.46  Karipski cvijet, telenovela (12) (112/120)
0.34  Preljub (3), serija (15) (7/10), The Affair 3
1.30  POPROCK.HR
2.00  Moj život kao Tikvica, film
3.04  Noćni glazbeni program - Spotovi
5.26  Knjiga ili život (R)
5.58  Regionalni dnevnik (R)
0.45  Žene ubojice, dokumentarno-kriminalistička serija (S15E1)
1.35  Astro show, emisija uživo
2.35  RTL Danas (R), informativna emisija
5.50  RTL Direkt (R), informativna emisija
2.10  Kosti, Igrana serija
3.00  Kosti, Igrana serija
3.40  Astro savjetnik, Astro show
4.40  Kraj programa
4.50  Dnevnik Nove TV, Informativni program
5.50  Timon i Pumbaa, Animirana serija