petak, 20.09.2019
Pogledajte NOVI tvhr.net ovdje
  HTV1 HTV2 RTL NOVA TV
u
j
u
t
r
o
6.34  TV kalendar
6.35  TV kalendar
6.55  Dobro jutro, Hrvatska
7.00  Vijesti
9.00  Vijesti
9.11  Dobro jutro, Hrvatska
10.00  Vijesti
10.10  Dobro jutro, Hrvatska
10.21  Žrtve ljubavi, telenovela (12) (7/44), Sacrificio D'amore
11.09  Riječ i život: Novi početak
11.43  TV kalendar (R)
6.39  Teletubbyji, animirana serija (41/60) (R)
6.51  Teletubbyji, animirana serija (42/60) (R)
7.03  Juhuhu
7.05  Pjesmice i brojalice: Puž muž (R)
7.06  Juhuhu
7.09  Miru Miru, crtana serija (19/50) (R)
7.14  Miru Miru, crtana serija (20/50) (R)
7.19  Juhuhu
7.21  Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (31/52) (R)
7.32  Ručice čarobnice: Njušimir i skrivalice (R)
7.39  TV vrtić: Zimnica (R)
7.49  Juhuhu
7.50  Tomica i prijatelji (2), crtana serija (51/58) (R)
8.01  Juhuhu
8.03  Mišo i Robin: Rođendan (R)
8.08  Njama, njam: Cikla (R)
8.13  Juhuhu
8.15  Vedranovi velikani: Marko Babaja (R)
8.25  Juhuhu
8.26  Laboratorij na kraju svemira: Električni flomasteri (R)
8.36  Gradski heroji, crtana serija (25/52) (R)
8.50  Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (4/24) (R)
9.01  Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (16/40) (R)
9.17  Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (7/26) (R)
9.43  Flipper i Lopaka, crtana serija (16/26) (R)
10.08  Lavlji brlog, serija za djecu (5/10) (R)
10.34  Vučja krv (1), serija za mlade (12) (4/13) (R)
11.03  Psi, ta izvanredna bića: Moćni u pokretu 1. dio, dokumentarna serija (1/13), Extraordinary Dogs
11.32  Dr. Bergmann, seoski liječnik (21) - serija (12) (8/15) (R), Der Landarzt 21
6.00  Infinity Nado (R), animirana serija (S1E32/26)
6.30  Infinity Nado, animirana serija (S1E33/26)
6.55  TV prodaja
7.10  Lovci na nekretnine (R), lifestyle emisija (S7E9/26)
8.00  TV prodaja
8.15  Cobra 11 (R), akcijska serija (S21E16)
9.30  TV prodaja
9.45  Večera za 5 na selu (R), kulinarski show (S1E34)
10.40  Lovci na nekretnine, lifestyle emisija (S7E10/26)
11.40  Kriza (R), humoristična serija (S2E7/12)
6.00  Winx Club, Animirana serija
6.25  Winx Club, Animirana serija
6.50  Winx Club, Animirana serija
7.10  Timon i Pumbaa, Animirana serija
7.35  Aladdin, Animirana serija
8.00  Jump with Joey, Animirana serija
8.05  Mamica, Igrana serija
8.35  Mamica, Igrana serija
9.00  TV izlog, Razno
9.15  Zauvijek susjedi, Igrana serija
9.55  Zauvijek susjedi, Igrana serija
10.25  Larin izbor, Igrana serija
11.25  Nad lipom 35, Zabavni program
p
o
p
o
d
n
e
12.00  Dnevnik 1
12.15  Sport
12.17  Vrijeme
12.29  Karipski cvijet, telenovela (12) (70/120), Flor Do Caribe
13.19  Dr. Oz (8), talk-show (12) (5/150), The Dr. Oz Show 8
14.04  Normalan život
15.00  Dobar dan, Hrvatska
15.45  Korak do neba (1), serija (12) (5/12), Un Passo Dal Cielo 1
12.20  Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha (7), dokumentarna serija (1/9), Love Your Garden With Alan Titchmarsh 7
13.07  Cesarica - HIT kolovoz
13.10  Istina ili mit: Za dobar vid treba jesti mrkvu (2/60) (R)
13.20  Izopćenje, film
14.51  Istina ili mit: Mačka je opasna za trudnice (3/60) (R)
14.55  Cesarica - HIT kolovoz
15.01  Svjetski biseri (6): Sichuan - zemlja obilja, dokumentarna serija (5/15), Flavors 6 / Horizons 6
12.20  Kriza (R), humoristična serija (S2E8/12)
13.00  Cobra 11, akcijska serija (S21E17)
14.00  Večera za 5 na selu, kulinarski show (S10E35/50)
15.00  Gospodin Savršeni (R), reality (S2E8/24)
12.35  IN magazin, Zabavni program
13.30  Zauvijek susjedi, Igrana serija
14.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
14.20  Zauvijek susjedi, Igrana serija
14.25  Zauvijek susjedi, Igrana serija
15.00  Drugo ime ljubavi, Igrana serija
p
r
e
d
v
e
č
e
r
16.42  TV kalendar (R)
17.00  Vijesti u 17
17.14  Vrijeme
17.15  HAK - promet info
17.20  Kod nas doma
18.10  Potjera (R)
18.58  Vrijeme
18.59  Dnevnik 2
19.45  Vrijeme
19.48  Tema dana
16.00  Regionalni dnevnik
16.40  Cesarica - HIT kolovoz
16.46  Praptica, film
17.38  Luda kuća (4), humoristična serija (13/38)
18.13  Svaki dan dobar dan: Želja za majčinstvom (R)
18.53  Izradi sam: Rukavice (31/45) (R)
18.58  Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (7/26) (R)
19.22  Cesarica - HIT kolovoz
19.28  POPROCK.HR
16.30  RTL Vijesti, informativna emisija
16.55  Ljubav je na selu - međunarodna sezona (R), dokumentarna sapunica (S11E9/25)
18.30  RTL Danas, informativna emisija
16.00  Na granici, Igrana serija
17.00  Vijesti Nove TV, Informativni program
17.30  IN magazin, Zabavni program
18.20  Larin izbor, Igrana serija
19.15  Dnevnik Nove TV, Informativni program
n
a
v
e
č
e
r
20.04  Vinkovačke jeseni - Svečano otvorenje 2019.
21.35  Čovjek zvan Hrabrost, film
23.31  Dnevnik 3
23.46  Sport
23.50  Vrijeme
23.52  Vijesti iz kulture
20.05  Blizu neprijatelja, serija (12) (3/7), Close To Enemy
21.10  Ubojstva u Sandhamnu (6), serija (12) (1/1), Morden I Sandhamn 6: I Maktens Skugga / The Sandhamn Murders 6: The Price Of Power
22.43  Slijepa ulica, serija (12) (1/4), Apple Tree Yard
23.39  Slijepa ulica, serija (12) (2/4), Apple Tree Yard
20.00  96 sati: Istanbul, film
21.55  Vuk s Wall Streeta, film
20.15  Drugo ime ljubavi, Igrana serija
21.20  Fazilet i njezine kćeri, Igrana serija
23.05  Igra novca, film
n
a
k
o
n

p
o
n
o
ć
i
0.05  Zlato, film
2.01  Dr. Oz (8), talk-show (12) (5/150)
2.43  Dnevnik 3 (R)
2.58  Sport (R)
3.01  Vijesti iz kulture (R)
3.10  Praptica, film
3.58  Voli me zauvijek, telenovela (12) (30/142) (R)
4.39  Skica za portret (R)
4.54  Dnevnik 2 (R)
5.36  Karipski cvijet, telenovela (12) (70/120)
0.35  Izopćenje, film
2.07  Noćni glazbeni program - Spotovi
5.26  Noćni glazbeni program: Split 1999. - Show program: Mišo Kovač
5.47  Regionalni dnevnik (R)
1.25  Ralje: Osveta, film
1.10  Policijska akademija 7, film
2.40  Kosti, Igrana serija
3.25  Kosti, Igrana serija
4.05  Astro savjetnik, Astro show
5.05  Kraj programa
5.10  Dnevnik Nove TV, Informativni program
5.30  Winx Club, Animirana serija
5.55  Winx Club, Animirana serija